Svatba na Brněnské přehradě

SVATBY

Hotel Fontána je ideálním místem pro váš svatební den v Brně. Kromě samotného hotelu si užijete prostředí Brněnské přehrady, které významně dokreslí krásu vašeho svatebního dne. Dominantou je dlouhý svatební palouk, který je ideálním místem pro váš obřad. Charakter palouku umožňuje vytvořit perfektní špalír a místo je navíc natolik fotogenické, že vaše svatební fotografie budou nezapomenutelné. Ostatně i na následné focení novomanželů stačí popojít kousek do přírody, kde zachytíte perfektní snímky.

Unikátní umístění v sobě kombinuje výhody přírodní svatby s klasickým zázemím hotelu. Můžete si užít obřad v přírodě a zároveň se spolehnout na kvalitní catering v zázemí naší restaurace a ubytováním až pro 50 osob. Rádi vám také připravíme krásnou výzdobu na míru. Velkou výhodou je zastřešená prostorná zahrádka u restaurace, díky níž může vaše svatba bez problémů probíhat i při nepříznivém počasí. 

Specializujeme se na pořádání středně větších svateb od cca 60 osob a výš. Kapacita je možná až pro 160 osob.

 

Máme již přes patnáct let zkušeností s pořádáním svateb a díky charakteru našeho hotelu můžeme zajistit komplexní služby při pořádání svatby. Velmi rádi se postaráme o:

  • Catering - servírované menu / slavnostní raut - naši kuchaři dokáží přizpůsobit svatební menu vašim představám.

  • Líčení nevěsty a svatebních hostů / úprava vlasů - v novém Fontána beauty studiu.

  • Výzdoba - chystáme svatební výzdobu včetně vazby květin. Fotografie najdete v galerii níže.

  • Inventář na vypůjčení - souvisí se svatební výzdobou. Máme k dispozici kompletní inventář.

  • Ohňostroj - umístění hotelu umožňuje skvělé ohňostroje, které vám rádi zajistíme.​

  • Kontakty na osvědčené spolupráce - oddávající, koordinace, cukroví,...

Podívejte se do galerie, kde najdete fotografie z realizovaných svateb. Věříme, že díky tomu získáte lepší představu o tom, jak by mohl vypadat váš svatební den u nás na hotelu. Pro rezervaci termínu anebo více informací stačí kontaktovat náš provoz

na čísle +420 733 679 707 a e-mailu office@fontanahotel.cz. 

Rádi se s vámi domluvíme na osobní setkání, kde společně probereme vaše představy.