IMG_E3985.jpg

KOSMETICKÉ STUDIO

Součástí hotelu Fontána je kosmetické studio Jananas Beauty, kde si vyberete z nabídky služeb a zpříjemníte si tak pobyt v Brně. Majitelka studia, Jana Panuš, má 8 let praxi v oblasti krásy a vizážistiky a ráda se o vás postará. Vyzkoušejte například kosmetické poradenství, během kterého budete relaxovat a zároveň se dozvíte informace a tipy pro vaši pleť.

 

Ve studiu zajišťujeme také kompletní svatební servis, rádi se proto postaráme o nevěstu i o svatební hosty pro maximální komfort vašeho svatebního dne. Součástí studia je i kadeřnické křeslo, na jednom místě se kompletně připravíte na váš den D bez zbytečného přejíždění. Tuto službu je možné využít i pro jiné slavnostní události, například pro večírky či plesy.

 

Oblíbené jsou také kurzy líčení a barevné typologie. Více informací o aktuálních kurzech najdete na www.jananasbeauty.cz/kurzy-liceni

Součástí studia jsou další kosmetické služby. Po ošetření vás navíc lehce nalíčíme, abyste rovnou mohla vyrazit do práce, na kafe či kamkoliv jinam. 

Pro více informací a rezervaci služeb v oblasti krásy se podívejte na stránky www.jananasbeauty.cz anebo přímo kontaktujte Janu Panuš na čísle +420 774 552 646 či e-mailu jananasbeauty@gmail.com.

RECEPCE, WELLNESS
SVATBY, AKCE
ZDRAVÍ A KRÁSA
  • Facebook Hotel Fontána Brno
  • Instagram Hotel Fontána Brno

© 2020 by Hotel Fontána