Novomanželský apartmán

UBYTOVÁNÍ

Aktuálně je ubytování na hotelu Fontána uzavřeno z důvodu rekonstrukce pokojů. Rádi Vám nabídneme alternativu našeho druhého hotelu Myslivna - Brno, Kohoutovice.

 

Pro svatební hosty 2021 je ubytování zajištěno v hotelu Fontána v maximální kapacitě 20 osob.

Těšíme se na vás v novém!

Jedinečné umístění hotelu poskytuje perfektní výhled z každého pokoje. Můžete se těšit na nádhernou přírodní scenérii plnou lesů a vodní hladiny, typickou pro Brněnskou přehradu. V blízkém okolí Brna si tak užijete naprostý klid v přírodě.

Hotel Fontána nabízí různé typy pokojů. Vyberete si mezi apartmány, dvoulůžkovými i třílůžkovými pokoji. Celkově můžeme ubytovat až 62 osob. 

Všechny pokoje mají vlastní sociální zázemí, televizi, balkon a pohodlné postele. Populární bývá zejména náš novomanželský apartmán, který je velký, komfortní a navíc nabízí kulatou vanu přímo v ložnici. Často se nám stává, že si novomanželé své ubytování rádi prodlouží a užijí si pohodlí a klid Brněnské přehrady o pár dní déle. Samozřejmostí je Wifi, která je zdarma a dostupná ve všech místech hotelu. Všechny vnitřní prostory jsou nekuřácké, kouření je povoleno na dostupných balkonech.

Pro více informací kontaktujte naši recepci na čísle +420 724 704 536 anebo e-mailu info@fontanahotel.cz. Případně se můžete podívat na nabídku našich pokojů níže.

Ubytování na Brněnské přehradě.jpg

POKOJE

Podívejte se na nabídku dostupných pokojů a služeb, na které se můžete těšit.

Wellness na Brněnské přehradě

BALÍČKY

Sezónně připravujeme balíčky, díky kterým si můžete užít pobyt u nás naplno.