EMSELLA

EMSELLA

Přístroj EMSELLA  je průlomovou metodou v oblasti řešení problémů s inkontinencí. Důvodem bývá ochablé a méně zdatné svalstvo v oblasti břicha, které je často způsobeno těhotenstvím, porodem, hormonálními změnami v přechodu či nošením těžkých břemen. Nejčastěji dochází ke stresové inkontinenci, která je způsobena zvýšením tlaku v břišní dutině, například při smíchu, kašli anebo zvýšené tělesné námaze. Neinvazivní ošetření přístrojem EMSELLA tyto problémy úspěšně řeší a je vhodný pro muže i ženy.

JAK EMSELLA FUNGUJE

Přístroj EMSELLA disponuje patentovanou technologií zacílenou speciálně pro posílení svalů pánevního dna a léčbu inkontinence. K tomu je využito vysoce výkonné elektromagnetické pole (HIFEM Technology), které hloubkově působí na svalové a nervové tkáně v oblasti pánevního dna. To vede k tisícům supramaximálních svalových kontrakcí, depolarizaci neuronálních buněk a ovlivnění krevního oběhového systému už během jednoho ošetření.

EMSELLA umožňuje přesně a hloubkově zacílit elektromagnetickou energii, čímž zlepšuje pánevní svalstvo a odbourává problémy s inkontinencí. V provedené klinické studii uvedlo 95 % pacientů významné zlepšení kvality života. 

PRŮBĚH APLIKACE

Při samotném ošetření se nemusíte obávat žádné bolesti, celý průběh je neinvazivní. Můžete cítit pouze jemné brnění a lehké kontrakce svalů pánevního dna. Samotná aplikace trvá přibližně 30 minut, během kterých pohodlně sedíte na speciálním křesle a to v běžném oblečení. Po skončení se můžete vrátit ke svým plánovaným činnostem a to zcela bez omezení.

 

Harmonogram terapie bývá stanoven odborníkem, přičemž je doporučeno absolvovat alespoň 6 ošetření v rozmezí 2x týdně.

 

VAROVÁNÍ

EMSELLA není vhodná pro těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem a kovovými implantáty v místech ošetření z důvodu elektromagnetické energie.

Pro více informací se podívejte na často kladené otázky. A pro rezervaci kontaktujte náš provoz na čísle +420 733 679 707 a emailu office@fontanahotel.cz.

 

CENÍK

EMSELLA stroj

OŠETŘENÍ

30 minut

1 ošetření - 3000,- Kč

6 ošetření - 15.000,- Kč

 

Často kladené otázky

Je pro mě EMSELLA vhodný?


Ano, EMSELLA je vhodná pro všechny, kdo trpí inkontinencí (muže i ženy). Jediná omezení jsou pro těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem anebo s kovovými implantáty v místech ošetření.
Jak dlouho ošetření trvá?


Typické ošetření trvá přibližně 30 minut je doporučeno absolvovat alespoň 6 ošetření 2x týdně. Celý plán proberete s odborníkem i v souvislosti s vašimi potřebami.
Je ošetření bolestivé?


Není. Ucítíte pouze jemné brnění a kontrakce v oblasti pánevního dna. Po se ošetření můžete vrátit k plánovaným činnostem a to zcela bez omezení.
Kdy uvidím výsledky?


První výsledky můžete zaznamenat hned po prvním sezení. Další výsledky se následně začnou dostavovat a zlepšovat během následujících několika týdnů.