top of page
EMSELLA

BTL EMSELLA - NEINVAZIVNÍ LÉČBA INKONTINENCE,
ZVALITNĚNÍ INTIMNÍHO ŽIVOTA A ZPEVNĚNÍ PÁNEVNÍHO DNA

S ČÍM  EMSELLA DOKÁŽE POMOCI

Přístroj EMSELLA  je průlomovou metodou v oblasti řešení problémů s inkontinencí. EMSELLA umožňuje přesně a hloubkově zacílit elektromagnetickou energii, čímž zlepšuje pánevní svalstvo a odbourává problémy s inkontinencí.

V provedené klinické studii uvedlo 95 % pacientů významné zlepšení kvality života. 

JAK EMSELLA FUNGUJE

Přístroj EMSELLA disponuje patentovanou technologií zacílenou speciálně pro posílení svalů pánevního dna a léčbu inkontinence.
K tomu je využito vysoce výkonné elektromagnetické pole (HIFEM Technology), které hloubkově působí na svalové a nervové tkáně v oblasti pánevního dna. To vede k tisícům supramaximálních svalových kontrakcí, depolarizaci neuronálních buněk a ovlivnění krevního oběhového systému už během jednoho ošetření.
Důvodem těchto problémů bývá ochablé a méně zdatné svalstvo v oblasti břicha, které je často způsobeno těhotenstvím, porodem, hormonálními změnami v přechodu či nošením těžkých břemen.
Nejčastěji dochází ke stresové inkontinenci, která je způsobena zvýšením tlaku v břišní dutině.
Neinvazivní ošetření přístrojem EMSELLA tyto problémy úspěšně řeší a ošetření je vhodné
 pro muže i ženy.

PRŮBĚH APLIKACE

Při samotném ošetření se nemusíte obávat žádné bolesti, celý průběh je neinvazivní. Můžete cítit pouze jemné brnění a lehké kontrakce svalů pánevního dna. Samotná aplikace trvá přibližně 30 minut, během kterých pohodlně sedíte na speciálním křesle a to
v běžném oblečení. Po skončení se můžete vrátit ke svým plánovaným činnostem a to zcela bez omezení.

 

HARMONOGRAM TERAPIE

Harmonogram terapie bývá stanoven odborníkem, přičemž je doporučeno absolvovat alespoň 6 ošetření v rozmezí 2x týdně.

Fungování

CENÍK TERAPIE

EMSELLA stroj

OŠETŘENÍ

1 ošetření - 3000,- Kč

6 ošetření - 15.000,- Kč

Ceník
 • Co jsou to BTL přístroje?
  BTL je jeden z největších světových výrobců zdravotnické techniky. Společnost BTL byla založena v roce 1993. Od svého vzniku prošla dynamickým vývojem, kdy rozvíjela a rozšiřovala portfólio svých produktů tak, že má nyní komplexní nabídku zdravotnických přístrojů pro rehabilitaci, lázeňství, kardiologii, interní medicínu, gynekologii, ORL, estetickou medicínu a další lékařské obory. BTL klade vysoký důraz na technologickou vyspělost, spolehlivost a výsledky. Přístroje jsou vyráběny v souladu s normou ISO 9001, mají CE a FDA certifikáty. Se zdravotnickou technikou značky BTL se můžete setkat téměř ve všech nemocnicích a v drtivé většině privátních rehabilitačních a lázeňských pracovišť v České republice.
 • Kdy uvidím výsledky?
  První hmatatelné výsledky ucítite ihned po ošetření. Viditelné výsledky můžete očekávat po 2-4 týdnech od posledního sezení, přičemž tyto výsledky se dále zlepšují po několik týdnů.
 • Je pro mě EMSCULPT vhodný?
  Ano, EMSCULPT je vhodný v podstatě pro každého. Jediná omezení jsou pro těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem anebo s kovovými implantáty v místech ošetření.
 • Pro koho není ošetření Emsculpt vhodný?
  EMSCULPT není vhodný pro těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem a kovovými implantáty v místech ošetření z důvodu elektromagnetické energie.
 • Jak dlouho ošetření trvá?
  Přiblžně 20-30 minut. Minimálně absolvujete 4 sezení v rozmezí 2-3 dnů. Ozvěte se nám a společně nastavíme ideální plán podle vašich cílů.
 • Je ošetření bolestivé?
  Pocitově je ošetření podobné jako intenzivní cvičení. Na rozdíl od běžného cvičení však můžete během procedury v klidu ležet a odpočívat.
 • Je u ošetření potřebná nějaká příprava či rekonvalescence?
  Vzhledem k neinvazivní povaze ošetření není potřebná ani příprava a ani rekonvalescence.
FAQ
bottom of page