EMSCULPT břicho

EMSCULPT

EMSCULPT přináší revoluci v oblasti spalování tuků a budování svalové hmoty. Neinvazivní ošetření přístrojem EMSCULPT vám tyto výsledky přinese rychle a bezbolestně. Díky tomu nemusíte řešit diety, trávit hodiny v posilovně a pouze budujete postavu snů. Výsledky přístroje jsou navíc podloženy 13 klinickými studiemi a americkým certifikátem FDA (Federální úřad pro kontrolu potravin a léčiv). Zapracujte na své postavě metodou, kterou využívá například Jennifer Lopez či Kim Kardashian. Výsledky najdete v galerii níže.

JAK EMSCULPT FUNGUJE

Přístroj EMSCULPT funguje na bázi unikátní patentované technologie, která využívá působení vysoce výkonné fokusované elektromagnetické energie (HIFEM Technology). Tyto impulsy pronikají do svalů, kde vyvolávají supramaximální kontrakce. Těchto kontrakcí proběhne během 30 minut více než 20 000. Toho nikdy nedosáhnete při běžném intenzivním cvičení a to je důvodem vysoké efektivity této metody.

 

Díky intenzitě je dlouhodobě spalován podkožní i vnitřní tuk a zároveň dochází k budování svalů. EMSCULPT se dá přesně zacílit a můžete formovat břicho, hýždě a biceps i triceps na pažích. Mnohé studie navíc potvrzují, že při formování břišních svalů dochází ke zmenšování jejich rozestupů.

PRŮBĚH APLIKACE

Při samotném ošetření se nemusíte obávat žádné bolesti, EMSCULPT je totiž neinvazivní metodou. Pouze ležíte na zádech a vaše svaly intenzivně pracují. Po ošetření se budete cítit jako po pořádném tréninku. Budete mít také stejně dobrý pocit, protože se vám vyplaví hormony radosti, endorfiny.

Pro dosažení kýžených výsledků je potřebné absolvovat alespoň 4 ošetření a to ideálně 2x týdně. Výsledky potom můžete očekávat zhruba po 2 až 4 týdnech od posledního ošetření. Nebojte, termíny s vámi odborně a na míru nastavíme.

Nezapomeňte, že ošetření nenahrazuje zdravý životní styl a běžný pohyb, jedná se primárně o doplněk. Ideální stravování a pravidelný pohyb umocní výsledky.

 

VAROVÁNÍ

EMSCULPT není vhodný pro těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem a kovovými implantáty v místech ošetření z důvodu elektromagnetické energie.

Pro více informací se podívejte na často kladené otázky. A pro rezervaci kontaktujte náš provoz na čísle +420 733 679 707 a emailu office@fontanahotel.cz.

 

CENÍK

Tvarování hýždí

BŘICHO / HÝŽDĚ

4 ošetření - 47.000,- Kč

6 ošetření - 60.000,- Kč

Posilování paží

PAŽE/LÝTKA

Paže - biceps/triceps

Lýtka

 

Často kladené otázky

Je pro mě EMSCULPT vhodný?


Ano, EMSCULPT je vhodný v podstatě pro každého. Jediná omezení jsou pro těhotné ženy, osoby s kardiostimulátorem anebo s kovovými implantáty v místech ošetření.
Jak dlouho ošetření trvá?


Přiblžně 20-30 minut. Minimálně absolvujete 4 sezení v rozmezí 2-3 dnů. Ozvěte se nám a společně nastavíme ideální plán podle vašich cílů.
Je ošetření bolestivé?


Pocitově je ošetření podobné jako intenzivní cvičení. Na rozdíl od běžného cvičení však můžete během procedury v klidu ležet a odpočívat.
Je u ošetření potřebná nějaká příprava či rekonvalescence?


Vzhledem k neinvazivní povaze ošetření není potřebná ani příprava a ani rekonvalescence.
Kdy uvidím výsledky?


První hmatatelné výsledky ucítite ihned po ošetření. Viditelné výsledky můžete očekávat po 2-4 týdnech od posledního sezení, přičemž tyto výsledky se dále zlepšují po několik týdnů.