top of page

Anti-aging rukavice: tajemství mládí a krásy našich rukou


Ochrana rukou nám přijde na mysl většinou až když ji začneme z nějakého opravdu důvodu řešit.  Zaměřujeme se na obličej, krk a dekolt, ale mnohdy zapomínáme, že jsou to právě ruce, které jsou v první linii boje proti volným radikálům, slunečnímu záření a dalším škodlivým vnějším vlivům.

V naší rodině se k tomu přidala ještě alergie, citlivá kůže a atopický ekzém a problém ochrany rukou jsme museli začít aktivně řešit. Vrtala nám hlavou otázka, jak efektivně a dlouhodobě chránit kůži v běžném rytmu denního života? Jde skloubit funkčnost a design? Na scéně se objevuje babička Martička, inspirativní osmdesátiletá žena, která je příkladem proaktivního životního přístupu pro nás všechny. Babička Martička vede chráněnou dílnu na Moravě, kde šijí, co je zrovna potřeba a společně s ní jsme vymysleli koncept ochranných rukavic pro denní nošení. 

Bavlněné návleky na ruce, nazývané i jako anti-aging rukavice, jsou jednoduchým, ale účinným doplňkem péče o ruce. Jsou vyrobeny z měkké 100% bavlny, která je šetrná k pokožce, mají tvar rukavice, který se nasune přes dlaně až na předloktí, ale prsty zůstávají volné, takže vás nijak neomezují v běžných aktivitách. Návleky jsou funkční, perfektně plní svou funkci, a ještě navrch se stávají vkusným a praktickým designovým doplňkem.

K čemu slouží anti-aging rukavice?

  • Ochrana před slunečním zářením: Sluneční paprsky nezpůsobují jen poškození pleti na obličeji, ale také na rukou. Bavlněné návleky mohou působit jako ochranná bariéra proti UV záření.

  • Prevence proti pigmentovým skvrnám: Přímé sluneční světlo může způsobit hyperpigmentaci rukou. Rukavice minimalizují riziko vzniku těchto skvrn.

  • Snížení suchosti kůže: Bavlna má schopnost absorpce vlhkosti, což pomáhá udržovat pokožku hydratovanou. Zároveň nedochází k vysušování vlivem větru a kontaktu s chemikáliemi.

  • Problematická pokožka, ekzémy či alergie: Nošení návleků vám pomůže ochránit citlivou kůži, izoluje ji a minimalizuje podráždění.

  • Podpora regenerace po laserovém zákroku: Pokud jste po jakémkoliv kožním zákroku, je třeba pokožku chránit před vnějšími vlivy a podpořit tak její uzdravení.


Anti-aging rukavice nejsou určeny jen pro stárnoucí nebo problematickou kůži, naopak, mohou být každodenním designovým doplňkem vašeho šatníků. Jsou vyráběny ze 100% bavlny, v několika barvách a každý kus zdobí vkusná výšivka. 

Pokud zavítáte k nám do hotelu Fontána, budete mít jistě možnost vidět je na vlastní oči, protože my bez nich už nedáme ani ránu, jak se říká. Zakoupit si je ale můžete i vy, a to na našem e-shopu, kde naleznete aktuální nabídku barevných provedení.
29 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page