EMSCULPT břicho

ZDRAVÍ & KRÁSA

Na našem hotelu si vyberete mezi službami orientovanými na zdraví a krásu. Doporučujeme procedury prováděné přístroji od společnosti BTL, které přinášejí zcela nový přístup ke zdraví. Ošetření systémem EMSCULPT je revolucí ve formování postavy. Pomocí této neinvazivní metody současně spalujete tuky a budujete svaly, což žádná jiná technika nedokáže a ušetříte tak hodiny v posilovně. Náš druhý přístroj, EMSELLA, pomáhá ženám i mužům s léčbou inkontinence - řešení spočívá ve stimulaci pánevního dna a obnově neuromuskulární kontroly. V kombinaci s ubytováním, wellness službami a restaurací posunete svůj pobyt na další úroveň.

V oblasti krásy spolupracujeme s kosmetickým studiem Jananas Beauty, které najdete přímo v prostorách hotelu. Vyberete si ze široké nabídky služeb, kde vás čeká vás relax pro vaši pleť, kosmetické a make-up kurzy nebo líčení pro speciální události včetně kadeřnických služeb.

Pod jednou střechou tak najdete komplexní služby v péči o vaše tělo. Návštěvu u nás si jednoduše zamilujete.

EMSCULPT hýždě

EMSCULPT

Unikátní přístroj, který současně redukuje tuky a buduje svaly. Tato revoluční neinvazivní metoda vám ušetří hodiny v posilovně.

EMSELLA stroj

EMSELLA

Systém zaměřený na řešení problémů s inkontinencí. Metoda je vhodné pro muže i ženy.

Kosmetický kufřík

KOSMETICKÉ STUDIO

Ve studiu Jananas Beauty se můžete těšit na kompexní kosmetické poradenství, svatební líčení či kurzy líčení i péče o pleť.