top of page

Penzion Tonička: ubytování na jižní Moravě

Ne každý ví, že hotel Fontána má pod svými křídly ještě další ubytování. Jedná se o penzion Tonička, o kterém se teď dozvíte o něco více.


Začneme trochu jako v pohádce. V obci Bulhary, žila byla naše teta Tonička 💖. Úžasná dáma s velkým srdcem, ke které jsme jezdily jako děti na prázdniny. Byla tmelícím pojítkem celé rodiny, stále usměvavá, milá a nesmírně přičinlivá. Tonička už není, ale její odkaz v nás zůstal navždy, stejně jako pouto k tomuto místu.


Bulhary jsou malebná obec v moravské vinařské oblasti, která láká turisty na bohaté vyžití snad pro všechny věkové kategorie.

Na své si tu přijdou rodiny, cyklisté, milovníci turistiky, rybáři i rekreační someliéři 😊🍷.

Můžete objevovat krásy Pálavy, Lednicko-Valtického areálu, vinařských stezek nebo kulturních perliček.

Přes Bulhary vede známá Stezka Českem, po které máte možnost vydat se na kole, až kam vám síly dovolí 🚲.  Neláká-li vás aktivní dovolená, můžete dát nohy nahoru, relaxovat a čerpat energii z krásy a vůně přírody. Nebo vyrazit na krátkou procházku ke splavu a osvěžit se ve stejnojmenném bistru 🍺. U nás si zkrátka najde každý to své.


Na dovolenou s partou nebo sami? Dispoziční řešení penzionu umožňuje obě varianty a nabízí pronájem pokoje, apartmánu nebo celého objektu.

V přízemí naleznete 3 útulné dvoulůžkové pokoje. Každý z nich má své sociální zařízení a televizor. Jen pro ně je k dispozici plně vybavená kuchyň a jídelna.

V patře penzionu jsou pro vás připraveny další tři příjemné apartmány, dva pro dvě až čtyři osoby a jeden až pro šest osob.


V budově je k využití i širší zázemí, jako kolárna, sauna s odpočinkovou místností nebo menší posilovna. U penzionu je připraveno venkovní posezení, které láká k večerním sedánkům, příjemná pergola s grilem a velkorysý prostor pro parkování.


A co domácí mazlíčci, je možné ubytování se psem? Samozřejmě, i Fontána je dog-friendly hotel, a v Toničce jsou pejsci také vítáni 🐕.


🌞 V létě nabízíme týdenní i zkrácené pobyty a budeme moc rádi, když se vám u nás bude líbit. Zavítáte do penzionu Tonička?Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page