top of page

Přijďte k nám vyzkoušet kolagenové solárium

V hotelu Fontána máme beauty salón, kde můžete vyzkoušet a podstoupit řadu zkrášlovacích a zdraví prospěšných procedur🍀. Snažíme se podporovat přirozenou krásu a k tomu využíváme jen kvalitní a efektivní přístroje a kosmetiku, mezi které mimo jiné patří i kolagenové solárium.


Jaro je tady a s ním přicházejí i teplé a slunné dny☀️. První dávka ostrých paprsků je pro pokožku natolik zatěžující, že může dojít k podráždění nebo dokonce jejímu popálení.

Kolagenové solárium představuje praktickou možnost, jak se šikovně vyhnout této nepříjemné záležitosti, vybudovat si hloubkový základ opálení, a ještě pocítit významné zkrášlení pleti.


Co je to kolagenové solárium?

Jedná se o moderní formu terapie, která využívá světlo k stimulaci tvorby kolagenu v pokožce. Ten je pro ni základním stavebním kamenem a zajišťuje jí pevnost a elasticitu. S věkem se však produkce kolagenu snižuje, což vede ke vzniku vrásek, ztrátě elasticity a dalším příznakům stárnutí. Naštěstí, víme, jak na to.😍


Jak to funguje?

Kolagenové solárium využívá speciálních LED světel s vhodnou vlnovou délkou, které pronikají do hloubky pokožky a stimulují buňky k produkci kolagenu. Tento proces se nazývá fotobiostimulace a je bezbolestný a neinvazivní. Trvá obvykle několik minut a může být prováděn pravidelně jako součást péče o pleť.


Jaké jsou výhody kolagenového solária?

✅ zlepšení elasticity pleti

✅ stimulace regenerace pokožky

✅ pomalé a hloubkové opálení


Kolagenové solárium přináší do světa péče o pleť novou dimenzi. Má schopnost aktivně podpořit tvorbu kolagenu, poskytnout pleti potřebné živiny a zároveň podnítit postupné, bezpečné a přirozené opálení kůže. 


Pokud láká tato metoda i vás, neváhejte se objednat a pocítit účinky kolagenového salária na vlastní kůži.

11 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page