top of page

Akce Brněnská přehrada: duben

Už v aprílovém měsíci je znát, že se sezóna probouzí a v okolí se chystá hned několik zajímavých akcí, které stojí za pozornost.👀


Otevření hradu Veveří 🏰 

Datum: sobota, 6. dubna 2024

Už na tuto sobotu se poprvé v tomto roce otevře brána historického hradu Veveří, který se tyčí nad hladinou Brněnské přehrady. Veveří je coby kamenem dohodil od hotelu Fontána a přivítá vás svými mohutnými zdmi a fascinující historií. Výlet na hrad nabízí nejen působivý výhled do krajiny, ale i možnost poznat jeho tajemná zákoutí a legendy, které se váží s jeho historií. 


Zahájení plavební sezóny na Brněnské přehradě 🚢

Datum: sobota, 20. dubna 2024

Ahoooooj! Na 20. dubna je naplánováno spuštění lodní dopravy na přilehlé přehradě. Od tohoto data máte možnost vydat se za vodním dobrodružstvím po krásách přehrady. Bez ohledu na to, zda si vyberete okružní plavbu nebo pronájem vlastní lodi, čeká vás nezapomenutelný zážitek s panoramatickým výhledem na brněnskou krajinu a hrad Veveří v pozadí. 


Akce v ZOO Brno 🦁🌿

Datum: sobota, 20. dubna 2024

ZOO Brno, oblíbená destinace pro setkání s exotickými zvířaty, připravuje v dubnu několik zajímavých událostí pro celou rodinu. Jednou z nich je například Den Země, který připadá na 20. dubna. Kromně potěšení ze stálé expozice zvířat, získáte i nedocenitelné informace o ochraně naší planety. 

A pozor, zoologickou zahradu můžete navštívit i s pejskem.


Datum: sobota, 13. dubna 2024

Akce se koná kousek dál od hotelu, ale rozhodně stojí za to udělat si na ni výlet. Již 13. dubna se bude zahájena food festivalová sezóna v krásné lokalitě na hradě Špilberk. V nabídce bude pestrá nadílka gastronomických lahůdek z celého světa. Budete mít možnost objevovat nové chutě a vychutnat si příjemné posezení, a to v jedinečné atmosféře historického hradu. 


Chcete být v obraze? Sledujte naše sociální sítě.

31 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page