380_DSC07380.jpg

O NÁS

Hotel Fontána funguje již přes 12 let a nachází se v unikátním prostředí Brněnské přehrady. Výhodou umístění hotelu je snadná dostupnost jak do centra Brna, tak i do blízké přírody - například můžete vyrazit na výlet na hrad Veveří či si užít cestu parníkem. Kapacita hotelu je 30 pokojů, ve kterých je možné ubytovat až 74 osob. Všechny pokoje disponují vlastním balkónem a převážná většina má i výhled na Brněnskou přehradu.

Na hotelu máme také vlastní wellness centrum, ve kterém najdete sauny, bazén a v kombinaci s masážemi si užijete dokonalý relax. Na zcela novou úroveň jsme posunuli služby zaměřené na péči o zdraví. Můžete vyzkoušet přístroje od společnosti BTL EMSCULPT a EMSELLA, které přináší revoluci v oblasti neinvazivních procedur zaměřených na tělo. Stroj EMSCULPT pomocí přesně zacílených elektromagnetických impulsů stimuluje vaše tělo a současně odbourává tuky a buduje svalstvo. EMSELLA elektromagnetickými impulsy stimuluje pánevní dno a řeší problémy s inkontinencí. Součástí hotelu je také kosmetické studio Jananas Beauty, ve kterém se postaráme o vaši pleť. Pod jednou střechou tak najdete komplexní služby v péči o vaše zdraví a krásu.

Díky umístění u Brněnské přehrady je hotel unikátním místem z hlediska organizace svateb a firemních večírků. Svatby jsou naší vášní a dokážeme pojmout organizaci ve všech směrech - zajistíme prostory, výzdobu, hostinu, ubytování a i líčení pro nevěstu se svatebčany. Stejným způsobem dotáhneme k dokonalosti vaše akce či firemní večírky.

Stavte se za námi na kafe, rádi vás provedeme a věříme, že si místo zamilujete stejně jako my. Těšíme se na vás.